Aktualności
1, 2, 3, 4, 5, 6,
Repetytorium z matematyki dla studentów I roku PWSZ w Tarnowie

Terminy spotkań grup ćwiczeniowych w semestrze zimowym 2010/2011

INSTYTUT MATYMATYCZNO - PRZYRODNICZY

GRUPA ch1 - Kierunek: Chemia, Prowadzący: dr Beata Milówka, Dzień: czwartek, Sala: A230, Godz.: 08:00-09:30

GRUPA ch2 - Kierunek: Chemia, Prowadzący: dr Beata Milówka, Dzień: czwartek, Sala: A230, Godz.: 09:45-11:15

GRUPA m1 - Kierunek: Matematyka, Prowadzący: mgr Agnieszka Rygiel, Dzień: piątek,Sala: A214, Godz.: 08:00-09:30

GRUPA m2 - Kierunek: Matematyka, Prowadzący: mgr Agnieszka Rygiel, Dzień: piątek,Sala: A214, Godz.: 09:45-11:15

INSTYTUT ADMINISTRACYJNO - EKONOMICZNY

GRUPA ek1 - Kierunek: Ekonomia gr II, Prowadzący: dr Ewa Cygan, Dzień: czwartek,Sala: B128, Godz.: 09:45-11:15

GRUPA ek2 - Kierunek: Ekonomia gr I, Prowadzący: dr Ewa Cygan, Dzień: czwartek, Sala: B128, Godz.: 11:30-13:00

GRUPA ek3 - Kierunek: Ekonomia gr III, Prowadzący: dr hab. Leszek Gasiński, Dzień: wtorek,Sala: B118,Godz.: 08:00-09:30

GRUPA ek4 - Kierunek: Ekonomia gr V, Prowadzący: dr hab. Leszek Gasiński, Dzień: wtorek,Sala: B118, Godz.: 09:45-11:15

GRUPA ek5 - Kierunek: Ekonomia gr IV, Prowadzący: dr hab. Leszek Gasiński, Dzień: wtorek,Sala: A219, Godz.: 13:15-14:45

INSTYTUT POLITECHNICZNY

GRUPA in1 - Kierunek: Informatyka, Prowadzący: dr Julian Janus, Dzień: wtorek,Sala: C205,Godz.: 16:30-18:00

GRUPA in2 - Kierunek: Informatyka, Prowadzący: dr Marzena Pytel Kudela, Dzień: wtorek,Sala: C105,Godz.: 16:30-18:00

GRUPA im - Kierunek: Inzynieria materiałowa, Prowadzący: dr Jerzy Stochel, Dzień: poniedziałek,Sala: C105,Godz.: 07:00-08:30

GRUPA el - Kierunek: Elektrotechnika, Prowadzący: dr Julian Janus, Dzień: piątek,Sala: C111b, Godz.: 09:45-11:15

GRUPA et1 - Kierunek: Elektronika i telekomunikacja, Prowadzący: dr Julian Janus, Dzień: piątek,Sala: A209, Godz.: 13:15-14:45

GRUPA et2 - Kierunek: Elektronika i telekomunikacja, Prowadzący: dr Julian Janus, Dzień: piątek,Sala: A229, Godz.: 15:00-16:30

Repetytorium z fizyki z elementami chemii dla studentów I roku studiów

Terminy spotkań grup ćwiczeniowych w semestrze zimowym 2010/2011

INSTYTUT MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

CHEMIA
(do 2.11) Mgr Iwona Karoń (wtorek, sala A227, godz.: 8:00 - 9:30)
(od 9.11) Dr K. Dziedzic-Kocurek (wtorek, sala A227, godz.: 8:00 - 9:30)

CHEMIA
(do 2.11) Mgr Iwona Karoń (wtorek, sala A227, godz.: 9:45 - 11:15)
(od 9.11) Dr K. Dziedzic-Kocurek (wtorek, sala A227, godz.: 9:45 - 11:15)

INSTYTUT POLITECHNICZNY

ELEKTRONIKA I TELEKOMUNIKACJA
Dr H. Bińczycka (wtorek, sala C213, godz.:16:30 - 18:00)

INŻYNIERIA MATERIAŁOWA
Prof. Jadwiga Laska (środa, sala C105, godz.: 13:00 - 14:45)
Dr H. Bińczycka (środa, sala C105, godz.: 13:00 - 14:45)

INŻYNIERIA MATERIAŁOWA
Prof. Jadwiga Laska (środa, sala C105, godz.: 14:45 - 16:15)
Dr H. Bińczycka (środa, sala C105, godz.: 14:45 - 16:15)

INŻYNIERIA MATERIAŁOWA
Prof. Jadwiga Laska (środa, sala C105, godz.: 16:30 - 18:00)
Dr H. Bińczycka (środa, sala C105, godz.: 16:30 - 18:00)

INFORMATYKA
Dr M. Lubecka (czwartek, sala C213, godz.: 8:00 - 9:30)

INFORMATYKA
Dr M. Lubecka (czwartek, sala C213, godz.: 9:45 - 11:15)

INFORMATYKA
Dr M. Lubecka (czwartek, sala C213, godz.: 11:30 - 13:00)

ELEKTROTECHNIKA
Dr H. Bińczycka (czwartek, sala C105, godz.: 8:00 - 9:30)

Terminy testów kwalifikacyjnych - repetytorium z fizyki z elementami chemii


INSTYTUT MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

CHEMIA STOSOWANA:1 października br., tj. piątek, godz.: 12:30 - 14:00, sala C213

CHEMIA STOSOWANA: 1 października br., tj. piątek, godz.: 14:15 - 15:45, sala C213

CHEMIA STOSOWANA: 4 października br., tj. poniedziałek, godz.: 13:30 - 15:00, sala B017


INSTYTUT POLITECHNICZNY

ELEKTRONIKA I TELEKOMUNIKACJA: 4 października br., tj. poniedziałek, godz.: 17:00-18:30, sala C202

ELEKTRONIKA I TELEKOMUNIKACJA: 5 października br., tj. wtorek, godz.: 16:30 - 18:00, sala C213

ELEKTRONIKA I TELEKOMUNIKACJA: 5 października br., tj. wtorek, godz.: 19:00 - 19:30, sala A011

INŻYNIERIA MATERIAŁOWA: 6 października br., tj. środa, godz.: 13:00 - 14:30, sala C105

INŻYNIERIA MATERIAŁOWA: 6 października br., tj. środa, godz.: 14:45 - 16:15, sala C105

INŻYNIERIA MATERIAŁOWA: 6 października br., tj. środa, godz.: 16:30 - 18:00, sala C105

INŻYNIERIA MATERIAŁOWA: 6 października br., tj. środa, godz.: 18:15 - 19:45, sala A011

ELEKTROTECHNIKA: 7 października br., tj. czwartek, godz.: 8:00 - 9:30, sala C105

INFORMATYKA STOSOWANA: 7 października br., tj. czwartek, godz.: 8:00 - 9:30, sala C213

INFORMATYKA STOSOWANA: 7 października br., tj. czwartek, godz.: 9:45 - 11:15, sala C213

INFORMATYKA STOSOWANA: 7 października br., tj. czwartek, godz.: 11:30 - 13:00, sala C213

ELEKTROTECHNIKA: 7 października br., tj. czwartek, godz.: 15:00 - 16:30, sala A011

Egzamin z Podstaw Robotyki

Informujemy, że we wtorek 22 czerwca 2010 r. o godzinie 18:00 w sali C206 odbedzie sie egzamin z Podstaw Robotyki.

TERMINY EGZAMINÓW PODSTAW TWORZENIA PREZENTACJI MULTIMEDIALNYCH
Szanowni Państwo,

Informujemy że egzamin teoretyczny oraz praktyczny dla uczestników kursu Podstaw Tworzenia Prezentacji Multimedialnych odbędzie się w następujących terminach:

10 czerwca 2010 godz. 18.00 (czwartek, sala C202) - Egzamin teoretyczny 1 termin
15 czerwca 2010 godz. 18.00 (wtorek, sala C202) - Egzamin teoretyczny 2 termin
16 czerwca 2010 godz. 17.00 (środa, sala D104) - Egzamin praktyczny gr. L4
16 czerwca 2010 godz. 18.30 (środa, sala D104) - Egzamin praktyczny gr. L1
21 czerwca 2010 godz. 17.00 (poniedziałek, sala D104) - Egzamin praktyczny gr. L2
21 czerwca 2010 godz. 18.30 (poniedziałek, sala D104) - Egzamin praktyczny gr. L3

Z wyrazami szacunku
Organizatorzy

TESTY KWALIFIKACYJNE NA KURSY: PODSTAWY TWORZENIA PREZENTACJI MULTIMEDIALNYCH I PODSTAWY ROBOTYKI
Uprzejmie informujemy, że w dniach 10,11,12 marca br. w godz. 18.00 - 20.00 w sali 017 pawilon C (aula) odbędą się testy kwalifikacyjne na kursy:

Podstawy Tworzenia Prezentacji Multimedialnych

Podstawy Robotyki


Kandydaci chcący przystąpić do testu kwalifikacyjnego wybierają sobie jeden z powyższych terminów.

KURS PODSTAW ROBOTYKI

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem kursem "Podstawy Robotyki" oraz w celu umożliwienia wzięcia udziału w kursie jak największej grupie osób termin rekrutacji zostaje przedłużony do dnia 09 marca 2010 roku" włącznie.

Strona internetowa współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.